Przejdź do treści

Jedno miejsce, w którym zlecisz usługi marketingowe

W ramach Zewnętrznego Działu Marketingu realizujemy pełen zakres usług marketingowych. Od copywritingu po prowadzenie kampanii reklamowych i projektowanie graficzne.

Untitled-1

Jakie działania realizujemy?

005-writing

Prowadzimy kampanie Facebook / Google / Linkedin Ads

005-follow

Prowadzimy profile w social media

003-design

Wdrażamy marketing Automation

001-font

Piszemy treści, które angażują

003-strategy

Projektujemy grafiki, które przyciągają uwagę

002-ui-design

Tworzymy użyteczne strony internetowe

Jak zacząć współpracę?

010-bubble-chat

Wstępna konsultacja

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Porozmawiamy o Twoich celach i problemach. Zweryfikujemy czy możemy pomóc.

Groufp

Warsztat i ułożenie planu

W ramach warsztatu analizujemy aktualną sytuację firmy oraz weryfikujemy i dopracowujemy założenia marketingowe obejmujące proces zakupowy oraz charakterystykę grupy docelowej. Wynikiem warsztatów jest plan.

017-handshake

Współpraca

Jeżeli podejmiesz dobrą decyzję dla Twojej firmy to pomożemy Ci zrealizować plan. Zewnętrzny Dyrektor Marketingu przeprowadzi Cię przez zmiany prowadzące do ustalonych celów. Wykorzysta do tego Twoje zasoby lub Zewnętrzny Dział Marketingu.

Poznaj opinie naszych klientów

CODEMA sp. z o. o. skorzystała z usług agencji Imaggo w zakresie doradztwa marketingowego oraz przygotowania planu działań marketingowych. Na warsztatach prowadzonych przez Karola Łykowskiego zostaliśmy szczegółowo wysłuchani oraz wypytani, co dało nam poczucie dużego zainteresowania naszą aktualną pozycją oraz naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Niestety ów czasu nie mieliśmy na swoim pokładzie osoby, która mogłaby przypilnować kontynuacji tych rozmów, ponieważ w tamtym składzie nie czuliśmy się do końca kompetentni w tym zakresie. 
Z przygotowaną strategią w zupełności się zgadzamy. Jest ona dla nas jasna i klarowna.

Jakub Kiszczak

Co-Founder

image 19

W toku współpracy wykonano szerokie spektrum konfiguracji działań internetowych, które pozwoliły nowej marce inwestycji premium zaistnieć na rynku i wspomóc cele sprzedażowe. Rekomenduję współpracę z Imaggo ze względu na terminowość, rzetelność i skuteczność prowadzonych działań.

Robert Kasprzak

Brand Communications Manager

1200px-1 1
Rectangle 307

Dariusz Popławski

Prezes Rukola Catering

Group 1247

Umów się na bezpłatną konsultację 
z naszym zespołem!

Porozmawiajmy jak możemy Cię wesprzeć.
Skorzystaj z formularza lub zadzwoń +48 534 912 392