Przejdź do treści

Poznaj Imaggo

Imaggo tworzą eksperci od digital marketingu i specjaliści z różnych dziedzin. Nie nazywamy się agencją bo jesteśmy czymś znacznie większym.

Towarzyszymy w rozwoju i pomagamy uwolnić potencjał jaki drzemie w dobrych firmach.

Group 1254
Group 1254

Jak powstało Imaggo?

Realizując różnego typu kampanie zauważyliśmy, że te, których wyniki były najlepsze posiadały spójny plan marketingowy, właściwe założenia wynikające z przemyślanej strategii oraz doświadczonego managera, który właściwie skoordynował cały proces realizacji.

Wierzymy, że do skutecznego marketingu nie potrzeba wielu, a potrzeba właściwych działań, które pozwolą przy zastosowaniu odpowiedniej dźwigni osiągnąć zamierzone cele.

Co nas wyróżnia?

016-solution

Doświadczenie

Nasi Dyrektorzy to managerowie z min. kilkunastoletnim doświadczeniem. Każdy z nich zarządzał działem marketingu i prowadził działania na szeroką skalę.

015-accuracy

Dążymy do celu

Przede wszystkim jesteśmy firmą doradczą, która dąży do osiągnięcia Twoich celów. Zależy nam żebyś znalazł najkrótszą i najtańszą drogę do ich osiągnięcia.

019-anfalytics

Skuteczność

Model współpracy oparty o przemyślany plan i skoordynowane wdrożenie zapewnia skuteczność działań.

Poznaj opinie naszych klientów

CODEMA sp. z o. o. skorzystała z usług agencji Imaggo w zakresie doradztwa marketingowego oraz przygotowania planu działań marketingowych. Na warsztatach prowadzonych przez Karola Łykowskiego zostaliśmy szczegółowo wysłuchani oraz wypytani, co dało nam poczucie dużego zainteresowania naszą aktualną pozycją oraz naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Niestety ów czasu nie mieliśmy na swoim pokładzie osoby, która mogłaby przypilnować kontynuacji tych rozmów, ponieważ w tamtym składzie nie czuliśmy się do końca kompetentni w tym zakresie. 
Z przygotowaną strategią w zupełności się zgadzamy. Jest ona dla nas jasna i klarowna.

Jakub Kiszczak

Co-Founder

image 19

W toku współpracy wykonano szerokie spektrum konfiguracji działań internetowych, które pozwoliły nowej marce inwestycji premium zaistnieć na rynku i wspomóc cele sprzedażowe. Rekomenduję współpracę z Imaggo ze względu na terminowość, rzetelność i skuteczność prowadzonych działań.

Robert Kasprzak

Brand Communications Manager

1200px-1 1
Rectangle 307

Dariusz Popławski

Prezes Rukola Catering

Group 1247

Umów się na bezpłatną konsultację 
z naszym zespołem!

Porozmawiajmy jak możemy Cię wesprzeć.
Skorzystaj z formularza lub zadzwoń +48 534 912 392